Svářeč/ka TIG - 1 směna, volné víkendy, 37.5 hod/týden Divec

Aktualizováno:

29. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Divec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

150 - 220 Kč za hodinu

Značka:

Divec

Zařazeno na pozici:

Svářeč Hradec Králové

Firma:

SV metal spol. s r.o.

Požadavky

- Oprávnění na svařování metodou 141 - TIG.

- Znalost výkresové dokumentace - děláme práci na zakázku a výroba probíhá dle zadání výkresové dokumentace.

Náplň práce

Svařujeme plechy z hliníku a oceli. Práce u nás je rozmanitá a nestereotypní: nejde o práci na lince u robota!

Děláme práci na zakázku a svařujeme od jednoduchých sestav po složité svařence.

- Pracujeme na 1 směnu a máme zkrácenou týdenní pracovní dobu 37.5 hod.

- Nabízíme motivační systém s možností výdělků až 30.000/měs.

- Jsme malá pobočka s cca 60 zaměstnanci = rodinné prostředí a individuální přístup.

Nabízíme

- Práce na 1 směnu a pravidelnou pracovní dobu 6:00 -14:00 hod. (po individuální dohodě možné upravit).

- Týdenní pracovní doba 37,5 hodin s možností přesčasů nebo napracování hodin.

- Volné víkendy.

- Odměny za kvalitu, bonusy za produktivitu.

- Rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě.

- Možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.

- Přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy.

- Slušné a férové jednání.

- Klidnou a pohodovu atmosféru na pracovišti / neformální atmosféru na pracovišti.

- Výplata vždy včas.

Poznámka

Nástup možný IHNED

Kontaktní osoba:
Eva Hochová
Tel: +420 778 477 089