Elektromontér Český Těšín

Aktualizováno:

5. 7. 2022

Lokalita pracoviště:

Český Těšín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2022_040

Zařazeno na pozici:

Elektromontér Karviná

Firma:

ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o.

Požadavky

Co bude vaším úkolem?
Zajišťovat pravidelné i operativní činnosti při údržbě a opravách veřejného osvětlení oblasti Český Těšín a Třinec. Provádět plánované i mimořádné kontroly, elektromontážní práce včetně zajištění oprav kabelového vedení.

Co od Vás očekáváme?
• vyhlášku 50/1978 §6 (propadlou vyhlášku společně obnovíme)
• řidičský průkaz sk. B – podmínkou, sk. C - výhodou
• vzdělání v oboru elektro

Co nabízíme?
• zázemí stabilní společnosti v malém kolektivu
• možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace
• zaučení pod dohledem zkušeného kolegy
• zaměstnání u stabilní soplečnosti
• příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 130,- Kč
• 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno
• příspěvek na kartu Multisport
• příspěvek na penzijní připojištění
• výhodný telefonní a datový tarif (i pro rodinné příslušníky)
• další benefity skupiny ELTODO, které je společnost součástí https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/

Zaujali jsme Vás? Pošlete mi svůj životopis nebo informace o tom, co umíte, ozveme se Vám obratem.
Nezaujali jsme Vás, podívejte se na další volné pozice na prace.eltodo.cz.