Skladník/Manipulant - pohodová práce vhodná také pro OZP/OZZ! Havířov

Aktualizováno:

12. 8. 2022

Lokalita pracoviště:

Havířov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

19000 - 28000 Kč za měsíc

Značka:

#535-38

Zařazeno na pozici:

Skladník Karviná

Firma:

Right Indicada s.r.o.

Požadavky

Hledáme pro českého výrobce a dodavatele potravinářských výrobků do obchodů i gastronomie. Budete tak pracovat v provozu, kde se pracuje s potravinami.
Co bychom od Vás potřebovali?
- potravinářský průkaz podmínkou, nebo ochota si ho zařídit (lze si ho nechat vystavit na počkání),
- řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce

Co bude Vaší pracovní náplní?
Vaším úkolem bude naskladňování, vyskladňování, manipulace s produkty a potravinami.
Nabídka je vhodná také pro OZP/OZZ, není podmínkou.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- 40 h úvazek - základní mzda 23 000,-Kč, 30 h úvazek - základní mzda 17 250,-Kč,
- osobní ohodnocení až do výše 5 000,-Kč,
- dotované jídlo - obědy budete mít za 40,-Kč,
- možnost nakoupit jídlo za nákupní ceny, můžete ušetřit i 3 000 Kč rodinného rozpočtu,
- ranní a odpolední směny (6-14, 14-22 hod), volné víkendy,
- výbornou dopravní dostupnost autobusy z Havířova a Orlové,
- čisté prostředí.

Poznámka

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka Odpovědět. Do 24 hodin se vám ozveme!
Nebo taky můžete zavolat na 777 209 350.

Kontaktní osoba:
Michaela Siekierová
Mobil: +420 704 240 750