Práca v sklade v Nemecku pre spoločnosť Tchibo. Bez jazyka! Neumarkt in der Oberpfalz

Aktualizováno:

15. 1. 2022

Lokalita pracoviště:

Neumarkt in der Oberpfalz

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

11,50 EUR za hodinu

S ubytováním:

Ano

Značka:

skladník Nemecko

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

* NIEJE POTREBNÁ ZNALOSŤ CUDZIEHO JAZYKA, u zamestnávateľa česky hovoriaca koordinátorka
* Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
* Zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická zdatnosť, chuť pracovať
* licencia VZV výhodou
* práca vhodná pre mužov, pre ženy, pre páry, pre skupinky

Náplň práce

Hľadáme pracovníkov na jednoduchú prácu do skladov, pre spoločnosť Tchibo v Nemecku, v meste Neumarkt in der Oberpfalz (30 km od Norimbergu).

- vieme umiestniť mužov, ženy, dvojice, páry, skupinky
- ide o nepotravinový i potravinový tovar (miešatka do nápojov, plastové poháriky, káva, džúsy, víno, drobná elektoronika…)
- jedná sa o dlhodobú prácu

Náplň práce:
* Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu
* Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
* Balenie, etiketovanie, práca so skenerom
* Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
* Vedenie evidencie skladových zásob
* Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest. (pokiaľ máte VZV)

Nabízíme

* dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností, denný dochádzkový bonus
* zabezpečené ubytovanie (sčasti hradené zamestnancom/sčasti zamestnávateľom)
* podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
* zálohy možné
* práca na Nemeckú pracovnú zmluvu
* dlhodobá práca

Poznámka

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email tn@universalconsulting.sk
Do predmetu uveďte "TCHIBO NEMECKO". Budeme Vám volať a podáme podrobné info.

Název firmy

Kontaktní osoba:
Michaela Rozembergová
Mobil: 00421903250669
E-mail: zaslat e-mail s životopisem