Pokladní v Brně - Přijď si vydělat na Vánoce! Brno

Aktualizováno:

25. 11. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

148 Kč za hodinu

Značka:

Brno

Zařazeno na pozici:

Pokladní Brno

Firma:

ABZAKOVO spol.s.r.o. Brno

Požadavky

Sháníš brigádu při škole, práci nebo máš spoustu času a můžeš chodit kdykoliv?
Máme pro Tebe flexibilní brigádu, směny si můžeš volit podle sebe.
Chceš chodit jenom o víkendu? Jenom ranní, nebo jenom noční směny?
Chceš chodit celý měsíc a nebo jenom jednou, když máš zrovna volno?
Vše záleží na Tobě! U nás si směny a pravidelnosti volíš sám.
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Požadujeme:
• Plnoletost
• Potravinářský průkaz
• Čistý TR
• Spolehlivost
• Zodpovědnost

Náplň práce

• Markování zboží na pokladně
• Příjem plateb za zboží od zákazníků a vrácení peněz
• Komunikace se zákazníky
• Komunikace s vedoucími
• Praxe a zkušenosti vítány, ale rádi zaučíme

Nabízíme

• Férové jednání
• Možnost výběru směn a hypermarketu
• Možnost záloh
• V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
• Mzda 141,-/hod. a docházkový bonus + 5,–/hod
• Nástup IHNED

Poznámka

Pokud máš zájem, odpověz nám přes inzerát nebo zavolej, naše koordinátorky ti se vším rádi poradí a domluvíme, kdy budeš moci nastoupit.

PS: Doporuč nám kámoše a dostaneš odměnu 3000Kč za dohození!

Kontaktní osoba:
Brno pobočka
Mobil: 773 666 941
Tel: 778057474