PHP programátor s praxí Ostrava

Aktualizováno:

17. 11. 2021

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

40000 - 60000 Kč

Značka:

23051240730

Firma:

goNET s.r.o.

Náplň práce

1. kontakt e-mailem: lenert@gonet.cz

Chceš se přidat do týmu profíků, kteří tvoří super produkt? Programování je tvůj život? Vyvíjíme nejlepší IPTV v Čechách i na Slovensku - Lepší.TV. Sídlíme v Ostravě v moderních prostorách s výbornou dostupností. Máme skvělou partu a teď hledáme nového zkušeného kolegu, který CHCE dělat, co ho baví a posunout se dál. U nás naplno využiješ své znalosti PHP, CSS i MYSQL, nebo také logické a analytické myšlení při řešení zajímavých problémů z oblasti technologických procesů. Pokud Tě baví programování a chceš pracovat na fajn projektech a něco dokázat, tak neváhej a napiš nám!

Co požadujeme?
- min. 2leté zkušenosti s programováním webových aplikací,
- orientaci v technologií
- chuť učit se novým věcem.

Obsah práce?
Naplní tvojí práce bude zlepšovat funkcionalitu front endu a back endu naší úspěšné IPTV služby Lepší.TV. Budeš pracovat na vývoji nových funkcí případně zlepšování stávajících. Dostaneš se také k vývoji dalších zajímavých projektů v PHP.

Co nabízíme?
- příležitost prohloubit své programovací schopnosti a učit se od kapacit v oboru,
- flexibilní pracovní dobu s možností home office,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- práci v kolektivu, ale i samostatně,
- stravenky,
- příspěvky na další vzdělávání,
- firemní mobil, notebook,
- další bonusy (kulturní, sportovní vyžití).

O naší firmě v kostce
LIDÉ: Najdeš u nás sportovní nadšence, vtipkaře, ferratové nadšence, pivaře a vinaře, playstation závisláky atd. Dohromady dobrou partu, která se pravidelně účastní různých zábavných společných akcí.

CO DĚLÁME: Staráme se, aby Lepší.TV byla ještě lepší. Na trhu jsme více již 18 let a za tu dobu jsme prošli změnami, které nás posunuli dále. Dnes s naší televizí přes internet míříme i k sousedům do zahraničí. Nyní působíme v Čechách, Polsku, na Slovensku a Chorvatsku.

Zaměstnanecké výhody: dovolená, příjemný kolektiv, stravenky, telefon, možnost částečné práce z domova ...

Vhodné i pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.

Nástup ihned.