Programátor/ka PHP, MYSQL Ostrava

Aktualizováno:

11. 11. 2021

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Nabízený plat:

23000 - 40000 Kč

Značka:

17862740703

Firma:

Webdevel s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

1. kontakt, telefonicky v PO-PÁ 8-17 hod. na č. 724 305 654, e-mailem: kariera@webdevel.cz

Baví tě programování? Pokud jsi nadšenec, kreativec a pojmy jako PHP, HTML5, CSS3 nebo MySQL jsou ti blízké, dej nám o sobě vědět! Nemusíš za každou cenu splňovat všechny požadavky, s tím jsme ti schopni v rámci našeho týmu pomoci. Důležitá je pro nás touha učit se novým věcem, vylepšovat ty stávající a posouvat věci kupředu.

Vhodné i pro absolventy
znalost HTML5, CSS3, PHP, MySQL
znalost CMS WordPress nebo E-commerce řešení Magento výhodou
znalost jakéhokoliv frameworku výhodou

Zaměstnanecké benefity:
pravidelné firemní teambuildingy
vzdělávání dle přání v rámci pracovní doby
možnost profesního růstu
pružnou pracovní dobu
zajímavé finanční ohodnocení
pohodový kolektiv

Místo výkonu práce: Ostrava - Vítkovice