Pomáhej zákazníkům Innogy - brigáda až 150Kč/hod Brno

Aktualizováno:

28. 10. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

120 - 150 Kč za hodinu

Značka:

INNOGY BRNO

Firma:

Conectart a.s. Brno

Požadavky

- uživatelskou znalost práce na pc
- nebát se komunikovat s lidmi
- chuť se učit novým věcem

.. na zbytek si vás zaškolíme

Náplň práce

Vzhledem k nečekanému vývoji situace na trhu s energetikou potřebujeme pro našeho významného partnera - společnost Innogy - posílit kapacity na zákaznické lince a proto hledáme právě Vás!

- zákazník požádá přes web/hlasový systém o kontaktování, aby se dozvěděl informace o jeho smlouvě a jak to nyní bude s dodávkou elektřiny/plynu
- vy tento kontakt zpracujete, klientovi zavoláte a pomůžete mu s jeho dotazy
- výsledek hovoru zapíšete do interního systému

Nabízíme

- fixní hodinová částka 120 Kč + bonusy do výše 30 Kč/hod (kvalita hovorů, docházka)
- pracoviště v centru města
- možnost naplánovat si směny flexibilně dle vlastního volného času
- příslib dlouhodobé spolupráce i na dalších projektech, které v rámci pobočky máme
- slevy u našich partnerů

Poznámka

V případě zájmu nám zašlete váš krátký životopis a my se s vámi spojíme a domluvíme podrobnosti

Kontaktní osoba:
Vendula Pilichová
Tel: 775875543