IT specialista (digitalizace a bezpečnost) Brno

Aktualizováno:

24. 9. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT specialista (digitalizace a bezpečnost) - pozice je vhodná i pro absolventy.
Region Brno

Náplň práce
- Podílení se na návrhu a zajištění bezpečnostních standardů společnosti
- Optimalizace informačních procesů ve výrobním podniku a jejich automatizace
- Návrh a realizace technických řešení pro oblast automatizace a digitalizace
- Rozvoj informačního systému podniku
- Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
- Vedení, udržování, tvorba dokumentace

Požadujeme
- Vysokoškolské vzdělání strojní nebo IT, zaměření na oblast podnikových procesů výhodou
- AJ na úrovni B1
- Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, ochota se vzdělávat a učit se novým věcem
- Týmová spolupráce

Nabízíme
- Pololetní a roční odměny
- Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)
- Prémie za vysoký pracovní výkon
- Příspěvek na penzijní připojištění
- 23 dnů dovolené
- Pracovní doba 7,5 hod. denně
- Dotované závodní stravování (výběr ze 7 obědů, ceny od 30 Kč)
- Sleva na pohonné hmoty
- Příspěvek za doporučení zaměstnance (15 tis. Kč až 40 tis. Kč)
- Odborné a jazykové vzdělávání

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171