Doručovatel novin a časopisů s autem pro Prahu 6 Praha 6

Aktualizováno:

23. 9. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha 6

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP

Nabízený plat:

7000 - 8000 Kč za měsíc

Značka:

PT Praha 6

Zařazeno na pozici:

Doručovatel/Doručovatelka Praha

Firma:

První novinová společnost a.s.

Požadavky

* jste fandou pravidelného ranního pohybu a nevadí Vám fyzicky náročnější práce

* jste důslední, spolehliví a máte základní orientační smysl

* požadujeme věk min. 18 let, platný řidičský průkaz sk. B a VLASTNÍ AUTOMOBIL

Náplň práce

* roznos novin, časopisů a adresných zásilek probíhá v ranních hodinách v okolí Vašeho bydliště

* na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a doručíte do příslušných schránek

* pracovat budete od pondělí do soboty přibližně 1 až 3 hodiny denně, nejpozději do 7:30 hodin a budete mít celý den před sebou

* noviny se rozváží vlastním autem (proplatíme Vám cestovní náhrady)

Nabízíme

* pravidelný přivýdělek na DPP nebo DPČ, preferujeme DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI

* budete se pohybovat na čerstvém vzduchu a s čistou hlavou

* lépe poznáte vlastní město – budete znát každé zákoutí

* zaučíme Vás a vše Vám ukážeme a vysvětlíme

* cestovní náhrady u doručovatelů mikrokurzů PROPLÁCÍME

* v případě zájmu o vyšší přivýdělek, je možné roznášet i dopisy nebo letáky

* nastoupit můžete IHNED

Kontaktní osoba:
Dana Tumpachová