Sádrokartonista - Rakousko (61000 CZK v čistém) 4754 Andrichsfurt Rakousko

Aktualizováno:

24. 10. 2021

Lokalita pracoviště:

4754 Andrichsfurt Rakousko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

61000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Andrichsfurt AU

Firma:

Humanus Personalservice GmbH

Požadavky

německý jazyk - komunikativní úroveň, praxe v oboru min. 2 roky

Náplň práce

1. Příprava a následné zpracování podkladů
2. Pokládka suchého potěru
3. Provádění vizuálních kontrol a v případě potřeby oprav

Nabízíme

Německá pracovní smlouva - německý zaměstnavatel (smlouva na dobu neurčitou)
25 dní dovolené ročně
Vánoční bonus (po zkušební době)
úrazové pojištění, sociální pojištění, zdravotní pojištění
jednorázový příspěvek na tankování ve výši 50 eur.
roční bonus za docházku bez nemocenské
kontaktní osoba v rodném jazyce (čeština/slovenština)
přídavky na děti - pomůžeme vám s jejich vyřízením.
ubytování (jednolůžkový pokoj, internet, pračka, společná kuchyně, koupelna, max. počet 4-6 osob v
domě)
Časový účet (nepovinné)

Poznámka

Přihlášky budou posuzovány pouze s přiloženým životopisem a jazykovými znalostmi. Důležité
informace - nezaměstnáváme pracovníky na volné noze. Počet míst - více než 5.

Kontaktní osoba:
Jozef Varga