Obsluha 5-osé CNC frézky – 2 směny (až 40.000Kč) Velká Bíteš

Aktualizováno:

28. 1. 2023

Lokalita pracoviště:

Velká Bíteš

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* Vzdělání SOU
* zkušenost s kusovou/malosériovou výrobou
* znalost čtení výkresové dokumentace
* zkušenosti s programováním v Heidenhain nebo s jinými řídícími programy
*spolehlivost

Náplň práce

* obsluha pětiosé CNC frézky
* programování v Heidenhain
* ochota práce na 2 směny
* kontrola pomocí měřidel

Nabízíme

* možnost profesního růstu
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* plně hrazené obědy zaměstnavatelem
* příplatky na PHM a další bonusy

Poznámka

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Hana Novotná
Tel: 720051885