Elektromontér pro Ostravu - šance i pro absolventy Ostrava

Aktualizováno:

16. 8. 2022

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

2021_091

Firma:

ELTODO, a.s.

Požadavky

Nabízíme šanci absolventům i zkušeným borcům spolupracovat na přípravě a realizaci nebo údržbě zajímavých zakázek v oblasti elektro/silnoproud v oblasti průmyslu, veřejného osvětlení, rozvoden, signalizačních zařízení nebo tunelových technologií.

Co budete dělat?
• provádět elektro práce na zakázkách v Ostravě a okolí
• zapojovat a oživovat elektro zařízení dle technické dokumentace
• odzkoušíte a změříte provedené dílo před předáním

Co můžete získat?
• zázemí stabilní české společnosti se zakázkami na několik dalších let
• pravidelnou pracovní dobu 6 - 14,30, pondělí - pátek + pohotovost
• k základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. mzdu za pohotovost)
• podporu při dalším vzdělávání se (kurzy, certifikace,...)
• další firemní benefity (příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 130,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno, příspěvek na kartu Multisport, a další https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/).

Na danou pozici potřebujete?
• elektrotechnické vzdělání a vyhl. 50/1978 Sb. (i propadlou, protože zajistíme obnovení)
• zkušenosti v oblasti vn jsou výhodou
• základní orientaci v technické dokumentaci (stačí ze školy)
• řidičské oprávnění na sk. B

Máte zájem s námi realizovat zajímavé projekty? Pošlete mi svůj životopis nebo základní informace o sobě. Ozveme se Vám obratem.

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Rathouská
Tel: 261 341 111