Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Mníšek pod Brdy

Aktualizováno:

28. 10. 2021

Lokalita pracoviště:

Mníšek pod Brdy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000-27000,-Kč/měs.

Značka:

Mníšek

Zařazeno na pozici:

Prodavač/Prodavačka Praha-západ

Firma:

PMU CZ, a.s

Požadavky

• chuť do práce
• nezaučené zaučíme

Náplň práce

• prodej masa
• příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva
• manipulace se zbožím

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou (možnost i dlouhodobé brigády)
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky
• kreativní práci s lidmi s možností postupu

Poznámka

Společnost PMU CZ, a.s. provozuje TRADIČNÍ ČESKÉ řeznictví PROCHÁZKA. Naše prodejny jsou součástí objektů obchodních řetězců PENNY MARKET a KAUFLAND. Najdete nás ve více než 100 městech po celé ČR.

Název firmy

PMU CZ, a.s

Kontaktní osoba:
Adéla Lehká
Mobil: 725 960 860