Operátor výroby / 37 000Kč / svoz / týdenní zálohy Frýdek-Místek

Aktualizováno:

6. 7. 2021

Lokalita pracoviště:

Frýdek-Místek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

24000 - 37000 Kč za měsíc

Značka:

KAT VANJ FM

Firma:

Right Indicada s.r.o.

Požadavky

- Manuální zručnost,
- ochota pracovat v 3 směnném provozu, o víkendech.

Náplň práce

Jsou zajištěny svozové autobusy zdarma z Havířova, Ostravy, Českého Těšína i Frýdku-Místku.

Místem výkonu práce je Nový Jičín.

Co Vás čeká?

- Výroba světel do automobilů na výrobní lince - například šroubování, zacvakávání jednotlivých komponent světel,
- práce v čistém prostředí.

Nabízíme

- Hrubou mzdu od 24 500,-Kč,
- nejlepší zaměstnanci měsíčně vydělají až 37 000,- Kč hrubého (s přesčasy),
- možnost zálohy 3000 ,- Kč každý týden,
- dotaci na jídlo 24,-Kč,
- docházkový bonus 800,- Kč,
- výkonnostní odměnu až 22% mzdy,
- 25 dní dovolené,
- sleva na bydlení u našeho partnera Heimstaden 15%,
- zvýhodněný tarif na volání.

Poznámka

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlašte se prostřednictvím tlačítka odpovědět a do 24 hodin se vám ozveme!
Pro více informací můžete zavolat na 777 209 350.

Kontaktní osoba:
Katrin Walicová
Mobil: 770 158 396