Disponent / Speditér s NJ Litoměřice

Aktualizováno:

24. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Litoměřice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Disponent Litoměřice

Firma:

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Požadavky

Zavedená dynamická kamionová a spediční dopravní firma zabývající se převážně mezinárodní kamionovou dopravou (balené zboží i sypké materiály) a obsluhující zejména německé zákazníky hledá parťáka/parťačku do mladého týmu. Můžete to být Vy, kdo

- mluvíte a píšete německy, znalost angličtiny není k zahození
- ideálně máte nějakou zkušenost v oboru, ale není to podmínkou
- jste IT gramotný/á na uživatelské úrovni
- jste komunikativní a organizačně schopný/á
- jste samostatně uvažující, psychicky odolný/á a časově flexibilní

Náplň práce

Vaší pracovní náplní bude zejména
- vytěžování dopravců - dlouhodobých zákazníků
- vyhledávání ideálních doprav prostřednictvím dopravních trhů a databank

Nabízíme

Nabízíme práci v mladém, přátelském kolektivu, fixní základní mzdu 30 000 Kč plus provizi nad rámec stanovené normy, po zapracování firemní auto i pro vlastní potřeby, standardní dovolenou, telefon, notebook. Věk nehraje roli, pozitivní přístup ano.

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis ve formátu Word a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola, můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Kontaktní osoba:
Petr Procházka