Vedoucí směny linky - obsluha vibrolisu Zbůch

Aktualizováno:

21. 7. 2021

Lokalita pracoviště:

Zbůch

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

22125760723

Firma:

B & BC, a. s.

Náplň práce

Požadujeme:
min. základní vzdělání, výuční list výhodou, znalost práce na PC, zkušenosti s obsluhou linky na výrobu betonové dlažby vítány, odpovědnost, pečlivost
Nabízíme:
závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnanecká sleva na firemní výrobky
Kontakt telefonicky, mailem, osobně - Zbůch, Sokolská 464

Podobné nabídky práce

Obsluha výrobní linky, od 160,- Kč/hod, vhodné pro muže

aktivní nabídka Rokycany ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
160 - 170 Kč za hodinu

Vedoucí směny

aktivní nabídka Plzeň People Facility s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Vedoucí směny - nástup ihned!

před týdnem Plzeň Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Výroba Hraček, 2 směny, až 150 Kč/h

před 5 dny Plzeň Quanta Human Resources CZ s.r.o.
121 - 150 Kč za měsíc

Údržbář, 2 směny, Plzeň

včera Plzeň Grafton Recruitment Plzeň

Kompletace hraček na 2 směny

před 5 dny Nezařazeno MANPOWER, s.r.o.

Skladník - 2 směny, nástup. bonus 8.000Kč + ubytování/svoz

před 4 dny Tachov KeXeK s.r.o.
25000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Vedoucí logistiky

včera Plzeň Grafton Recruitment Plzeň

Vedoucí prodejny

před 5 dny Petrovice u Sušice Západočeské konzumní družstvo Sušice
20500 - 22500 Kč za měsíc

Projektový vedoucí

před 2 dny Domažlice 3D - lasertec
60000 - 100000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

B & BC, a. s.

Kontaktní osoba:
Jana Straková
Tel: 377 199 100, 720 942
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace