Recepční v kempu Doksy

Aktualizováno:

22. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Doksy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

18000 - 30000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

recepční Česká Lípa

Firma:

Family kemp, s.r.o.

Požadavky

Hledáme pracovitého a samostatného zaměstnance se zodpovědností za chod recepce kempu u Máchova jezera.

Požadujeme
- komunikativnost, velkou flexibilitu, spolehlivost
- znalost MS office - program Previo výhodou
- znalost NJ - popřípadě ochota se základy naučit
- ŘP - vlastní auto výhodou
- a především pozitivní přístup a chuť a odhodlání pracovat!

Náplň práce

Vedení recepce, práce s rezervacemi, vyřizování telefonů a emailů, vystavování dokladů, práce s penězi, ubytovávání hostů, podávání informací, zadávání práce úklidu.

Nabízíme

Nabízíme práci v příjemném prostředí, dobré platové i pracovní podmínky, stravování a další benefity, během zimních měsíců práce z domova, v sezoně nutnost ubytování v kempu.

Poznámka

www.familykemp.cz

Kontaktní osoba:
Hana Kaštilová
Tel: 602357076