Asistent/ka, fakturant/ka Brno

Aktualizováno:

22. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 30000 Kč za měsíc

Firma:

TOMÁŠ NOVOTNÝ - AUTOJEŘÁBY DEMOLICE s.r.o.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- znalost anglického či německého jazyka výhodou
- orientace v podvojném účetnictví, účetních výkazech, daňových předpisech
- znalost práce s PC - MS Office na vysoké úrovni
- logické myšlení
- komunikační dovednosti

Náplň práce

- vystavování, účtování obchodních faktur
- příprava a zpracování interních dokladů
- vystavování zápočtů
- vedení odpadové evidence
- účtování přijatých faktur a dokladů
- administrativní podpora externí účetní

Nabízíme

- práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející firmě
- práce v mladém kolektivu
- dobré finanční ohodnocení
- ohodnocení nadstandartní práce
- různorodá práce v mnoha odvětvích, příležitost naučit se novým věcem

Poznámka

- přijmeme člověka se zájmem pracovat dlouhodobě, učit se novým věcem a rozvíjet se

Kontaktní osoba:
David Kosík
Tel: 773185555