Skladník / logistik Dvůr Králové nad Labem

Aktualizováno:

22. 7. 2021

Lokalita pracoviště:

Dvůr Králové nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

H04933

Zařazeno na pozici:

Logistik Trutnov, Skladník Trutnov

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SOU/SŠ, praxe ve skladovém hospodářství, výborná znalost práce na PC podmínkou (ve skladové evidenci velkou výhodou), samostatnost, zodpovědnost, systematičnost, ochota pracovat zčásti manuálně, manipulace s břemeny i nad 15 kg, práce na 1 směnu

Náplň práce

* kompletní starost o sklad materiálu

* úzká spolupráce s výrobou

* dle pokynů technologa fyzické vyskladňování materiálu pro výrobu v návaznosti na výrobní plán

* objem výroby odpovídá práci pro jednoho skladníka (budete tedy zodpovědný za celý sklad sám)

* elektronické vedení skladové evidence (příjemky, výdejky, inventury)

Nabízíme

* finanční nabídka dle praxe a znalostí dohodou

* zodpovědná práce ve stabilní obchodně-výrobní společnosti rodinného typu s dlouholetou tradicí

* kompletní zapracování (převzetí agendy od stávajícího pracovníka)

* přátelský kolektiv

* řada zaměstnaneckých benefitů

* nástup možný ihned/dohodou

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052