Řidič - rozvozce s ŘP C (velkoobchod) Pardubice okolí (směr Chrudim), jízdy v rámci ČR

Aktualizováno:

22. 7. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice okolí (směr Chrudim), jízdy v rámci ČR

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33000 Kč za měsíc

Značka:

PL4931

Zařazeno na pozici:

Rozvozce Pardubice

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, potřeba je praxe v řízení nákladních automobilů nad 3.5 tuny, dále pak Řidičský průkaz C1+E, Profesní průkaz, karta řidiče do digitálního tachografu, velkou výhodou je osvědčení k přepravě ADR; hledáme spolehlivého a samostatného člověka s dobrou fyzickou kondicí a čistým TR

Náplň práce

Rozvoz zboží ze skladu zákazníkům. Pohybujete se v rámci ČR tak, aby byla dodržena 8 hodinová pracovní doba.

Nabízíme

Pravidelná pracovní doba vždy s návratem domů. Plat cca 33 tisíc + příspěvek na letní a zimní dovolenou, služební telefon, stravenky, pracovní oděv, potřebná školení, nástup možný ihned!

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28