Svářeč – ruční, ubytování v bytech, nebo RD! Plzeň

Aktualizováno:

3. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

33000 - 36000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

People Facility s.r.o.

Požadavky

výuční list (ideální opravář zemědělských strojů, mechanik, …)
svářečský průkaz, praxe ve svařování
základní PC uživatelské znalosti (práce s myší, klávesnicí, dotyková obrazovka, …)
manuální zručnost, komunikativnost, pečlivost, proaktivitu
vítáme praxi v průmyslové společnosti (automotive výhodou) a v práci se systémy SAP, MES

Náplň práce

ruční svařování stožáru a podvozku VZV, práce ve 3-směnném provozu

Nabízíme

základní mzda 33 tis. + další příplatky
nadstandardní příplatky a proplácení přesčasů
Doprava zajištěna
obědy/večeře zdarma
5 týdnů dovolené
lidský přístup a přátelský kolektiv
Ubytování v bytech a RD
Zálohy

Kontaktní osoba:
Michal Kozel
Tel: 737607720