Řidič C,E - Pardubice - pouze ranní směna, stabilní práce

Aktualizováno:

21. 7. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28000 Kč za měsíc

Značka:

Řidič C,E Pard.

Zařazeno na pozici:

Řidič Pardubice

Firma:

SUEZ CZ a.s.

Požadavky

- min. vyučení
- ŘP sk. C, E
- platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče
- měl byste se dobře orientovat v silničním provozu a měl byste mít už něco najeto
- měl by na Vás být spoleh
- dobrý zdravotní stav - bez omezení, trestí bezúhonnost
- ADR je velkou výhodou

Náplň práce

- budete svážet odpad
- budete jezdit se soupravou, kontejnery do 40 m3 a s cisternou
- budete pečovat o svěřené vozidlo

Nabízíme

- jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
- dlouhodobou perspektivu
- jednosměnný provoz, pouze ranní směna, volné víkendy
- mzdu: 28 tisíc Kč hrubého/měsíc za základní hodiny plus placené přesčasy
- nástup možný ihned
- benefity, které Vám nabízíme ihned po nástupu: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90,- Kč, kafeterie, firemní akce, firemní soutěže, příspěvek na pojištění odpovědnosti, slevy na bankovní služby, volání v síti Vodafone, slevy na PHM a další

Poznámka

V případě Vašeho zájmu o pozici a pokud vlastníte potřebná oprávnění, pošlete prosím reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře, přiložte životopis a my se Vám ozveme v nejbližších dnech nazpět.

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová