Práce pro elektrikáře v Německu! Německo

Aktualizováno:

27. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

od cca 2600 EUR čistého/měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Disponent Zahraničí - ostatní

Firma:

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Požadavky

Firma DREMO Personaldienstleistung hledá šikovné elektrikáře do svého pracovního týmu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme spolehlivost, pravidelný příjem bez zpoždění, zázemí německé společnosti, individuální přístup k zaměstnancům a zaměstnanecké výhody. Pro příhraniční uchazeče možnosti i denního dojíždění!

Náplň práce:
- stavby bytových domů, kancelářských budov, obchodů, institucí
- instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
- pokládání domovních přípojek
- montování osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
- zasazení vypínačů, zásuvek

Požadujeme:
- němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie
- výuční list či víceletou pracovní zkušenost v oboru
- dobrou orientaci v návodech
- samostatnost
- flexibilitu - připravenost na práci na více projektech v průběhu roku (projekty mohou mít různou dobu trvání a mohou probíhat na různých místech v regionu)
- vlastní automobil

Nabízíme:
AKTUÁLNĚ NABÍZÍME NÁSTUPNÍ PRÉMII VE VÝŠI 300 EUR!
BONUS ZA PRODUKTIVITU - NEZDANĚNÝCH 50 EUR MĚSÍČNĚ !
- pracovní poměr v Německu na dobu neurčitou
- tarifní plat a diety - od 2600 EUR a výše čistého vč.diet
- pracovní doba min. 40 hod. /týdně (dle potřeby klienta možné presčasy)
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou
- výborná organizace práce a ubytování - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- 25 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- možnost vyplácení záloh za každý odpracovaný týden
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu, obuvi a základního pracovního náčiní
- příspěvek na pracovní oděv 100 EUR ročně

Kontaktní osoba:
Hana Medak