Nová pozice! Supervizor výroby 40 - 47 000 Kč! Liberec

Aktualizováno:

26. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 47000 Kč za měsíc

Firma:

People Facility s.r.o.

Požadavky

SŠ vzdělání technického směru, chemického výhodou
Zkušenosti s vedením a řízením lidí min. 2 roky (zkušenosti v oblasti automotive výhodou)
Znalost práce na PC (MS Office)
Samostatnost, spolehlivost
Chuť pracovat a učit se novým věcem
Výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti
Silná osobnost - schopnou vést tým, řešit problémy
Ochotu pracovat ve třísměnné/nepřetržitém provozu

Náplň práce

Organizovat a řídit činnost výrobních linek
Odpovídat za plnění plánu provozu, výrobních příkazů na jednotlivé směny a stanovených cílů na směnu, měsíc a rok.
Průběžně zajišťovat aktualizaci výrobních vizualizačních tabulí, aktualizovat je na základě výsledků přezkoušení matici zastupitelnosti Zabezpečit včasný rozpis a pravidelnou kontrolu všech úkolů provozu.
Vytvářet podmínky pro včasné odstraňování překážek a závad plnění plánu výroby a kvality, zavádět a uplatňovat nové metody řešení problémů s cílem snížit rizika vzniku neshodných dílů a výpadků výroby.
Potvrzovat docházku a výsledky práce externích pracovníků.
Zodpovídat za správné a průběžné zpracování docházky kmenových zaměstnanců v IS Kompas.
Dbát na dodržování bezpečnostních předpisů, zajišťovat efektivní používání ochranných pracovních prostředků.
Zajišťovat nástupního školení na pracovišti a vstupních instruktáží nově přijatých zaměstnanců nebo při přesunu na jiné pracoviště. O stavu znalostí a schopností jednotlivých pracovníků provádí stanovené záznamy.
Zodpovídat za dodržování 5S svého oddělení.
Provádět hodnocení pracovníků a parametrů procesů včetně příslušných záznamů.

Nabízíme

Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
Zajímavé mzdové ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
Zaměstnanecké benefity: (25 dní dovolené, sportovní a relaxační aktivity, závodní stravování formou kantýny s dotací zaměstnavatele, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, věrností příplatky a dovolené, vitamíny).

Kontaktní osoba:
Veronika Greňo
Mobil: 5112.michal.kozel
Tel: 720539878