Opravář stavebních strojů a mechanizační techniky Pardubice

Aktualizováno:

22. 7. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 Kč za měsíc

Značka:

PL4888

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

SOU příslušného zaměření, praxe v oboru (zkušenosti s opravami stavební techniky nebo nákladních vozidel), manuální zručnost, spolehlivost, časová flexibilita

Náplň práce

Diagnóza poruch u strojů a techniky stavební společnosti zabývající se zemními a demoličními pracemi, provádění oprav, výměny dílů a součástí, preventivní prohlídky strojů a vozidel, výdej olejů a maziv, předkládání požadavků na nákup ND

Nabízíme

Práce ve stabilní stavební společnosti, plat cca 30 tisíc (podle zkušeností a dosavadní praxe), přátelská parta správných lidí a výborné vztahy na pracovišti, odměny za dobře vykonanou práci, práci přesčas (je-li to nutné). Zakázky v blízkém okolí Pardubic

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28