Řidič nákladních vozidel, tahačů a speciálních vozidel Svatava

Aktualizováno:

1. 7. 2021

Lokalita pracoviště:

Svatava

Nabízený plat:

21400 Kč

Značka:

19995100724

Firma:

PETRATRANS, s.r.o.

Náplň práce

Způsob kontaktu:
E-mail: jaroslav.lorenz@seznam.cz

Požadavky:
- Řidičský průkaz C + E
- Profesní školení - kód 95, (u cizinců mimo EU pomůžeme získat)
- Osvědčení pro přepravu nebezpečného nákladu - ADR (u cizinců mino EU pomůžeme získat)
- Paměťová karta do digitálního tachografu

Podobné nabídky práce

Montážní a manipulační dělník/ - ice - vyhrazené místo pro OZP

před týdnem Svatava Filipa KV s.r.o.
7600 - 10000 Kč za měsíc

Svářeč CO2 / TIG

včera Svatava Svatavské strojírny s.r.o.

Lakýrník

před 5 dny Svatava Svatavské strojírny s.r.o.

Obraběč kovů - horizontkář

Obraběč kovů

Zámečník

Předák / přípravář ve strojírenské výrobě

Pomocný pracovník ve výrobě

Skladník - řidič v Kutné Hoře, 28.000 Kč

dnes Kutná Hora PST CLC, a.s.
28000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Jaroslav Lorenz
Tel: 774767000

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.