Elektromontér s vyhláškou 50 Praha

Aktualizováno:

16. 8. 2022

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

2021_068

Zařazeno na pozici:

Elektromontér Praha

Firma:

ELTODO, a.s.

Požadavky

Nabízíme absolventům i zkušeným elektrikářům práci na unikátních projektech v oblasti silnoproudých rozvodů.

Co budete dělat:

Vnější instalace, především pokládka elektroinstalace do výkopu a připojování veřejného osvětlení nebo instalace celého osvětlovacího tělesa
Vnitřní instalace (vypínače, zásuvky, osvětlení atd.)
Elektroinstalace k technologiím, které se nasazují v rámci skupiny ELTODO a.s.
Pracovat na zakázkách po celé ČR – výjezdy jsou většinou s návratem stejný den

Na danou pozici potřebujete:
Elektro vzdělání (SOU/SŠ)
Vyhlášku 50/1978 §5 (propadlou vyhlášku společně obnovíme)
Základy čtení technické dokumentace k zapojení
Řidičský průkaz sk. B k řízení servisního vozu
Manuální zručnost, chuť poznávat nové technologie
Český jazyk na dobré komunikativní úrovni

Co můžete získat:
Zázemí stabilní české společnosti se zakázkami min. na dalších 5 let
Pracovní smlouvu se všemi zákonnými nároky a práci bez sezonních výkyvů
Podporu při dalším vzdělávání se (certifikace, zvyšování kvalifikace, odborné kurzy)
Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů
Další benefity: příspěvek na stravování nebo stravenky v hodnotě 130,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno (sick days) a další https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/).
Máte zájem s námi realizovat zajímavé projekty? Pošlete mi svůj životopis nebo základní informace o sobě. Ozveme se Vám.

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Rathouská
Tel: 261 341 111