Chemický laborant/ka Vroutek

Aktualizováno:

11. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Vroutek

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

21631700729

Firma:

EKOPURG s.r.o.

Náplň práce

místo výkonu práce: Vroutek, Vidhostická 457
Firma zabývající odpadovým hospodářstvím přijme na své pracoviště ve Vroutku chemického laboranta/tku. Náplní práce bude provádění rozborů chemických a dalších odpadů a stanovení technologického postupu při neutralizaci tekutých odpadů .Jedná se o jednosměnný provoz, pracovní doba pružná od 8 - do 16.00. Požadujeme min. střední odborné vzdělání, místo vhodné i pro absolventy chemických škol, znalosti v oboru…Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou (příp. další zaměstnanecké výhody..). Zájemci volejte Ing. Libora Šmídu t.č. 775 866 758 nebo posílejte životopis na email: libor.smida@seznam.cz.