Prodavač/ka - řidič/ka (Plzeň)

Aktualizováno:

20. 7. 2021

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Plzeň

Zařazeno na pozici:

Prodavač/Prodavačka Plzeň

Firma:

LKQ CZ s.r.o.

Požadavky

Je Vám blízká auto-moto oblast? Máte pro-zákaznický přístup a jste komunikativní?
Přidejte se k nám a staňte se součástí stabilního zaměstnavatele.

Co od Vás očekáváme?
jste komunikativní osobnost a s nadšením se učíte novinkám
se zajímáte se o oblast auto - moto
máte příjemné vystupování, prodejní talent a prokazatelné zkušenosti z prodeje
vlastníte řidičský průkaz sk. B
jste technicky zdatný/á a ovládáte počítač na uživatelské úrovni (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)...
...PAK JSTE PRÁVĚ TÍM, KOHO HLEDÁME!

Náplň práce

aktivní prodej sortimentu Auto Kelly na prodejně
uzavírání objednávek po telefonu od volajících zákazníků
vyřizování reklamací
péče o vzhled prodejny
občasný záskok za kolegy řidiče

Nabízíme

práce ve stabilní společnosti pro jedničku na trhu v oboru automotive – náhradních dílů
podporujeme Váš kariérní růst
příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
možnost se neustále zlepšovat v zajímavé a netradiční oblasti auto - moto
5 dní bonusového volna navíc k zákonné dovolené
zvýhodněné ceny na zaměstnanecké nákupy
a další balíček benefitů (zvýhodněné ceny za drogistické zboží, zvýhodněné volání, MultiSport karta, procentuální slevy na cestování a kulturu, firemní akce - sportovní dny, vánoční večírek, odměna za doporučení nového kolegy, příspěvek na penzijní připojištění, nové pracovní oblečení každého ½ roku...)

Kontaktní osoba:
Jitka Truchlíková
Mobil: 724 670 233