Montážní práce, lepení Kocbeře

Aktualizováno:

25. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Kocbeře

Nabízený plat:

28000 Kč

Značka:

21560940781

Firma:

PETER - GFK spol. s r.o.

Náplň práce

MONTÁŽNÍ PRÁCE, LEPENÍ
Popis prac. pozice:
- lepení komponentů do laminátových dílů, kompletování
- pestrá a tvůrčí práce v přátelské atmosféře a bez stresu
Pracovní doba: dle zařazení
12 h směny - krátký x dlouhý týden
8 h směny ( ranní a odpolední)
Požadavky na prac. pozici:
- fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost
Možnost zaškolení, předchozí zkušenost není vyžadována.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování v závodní kantýně, stravenky
Svůj životopis zašlete na e mail: jakub.masarik@petergfk.com

Tel. kontakt možný Po - Pá od 9.00 - 14.00 hodin.