Lakýrník - lakýrnice Kocbeře

Aktualizováno:

25. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Kocbeře

Nabízený plat:

33000 Kč

Značka:

21560920702

Firma:

PETER - GFK spol. s r.o.

Náplň práce

LAKÝRNÍK - LAKÝRNICE
- lakování laminátových dílů (stříkací technika)
- práce v přátelské atmosféře a bez stresu
- pracovní doba: 8 h směny, dvousměnný provoz třísměnný provoz ( dle zařazení)
Požadujeme:
- zkušenost s lakováním
- spolehlivost, zodpovědnost
- fyzickou zdatnost
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, stravenky
Svůj životopis zašlete na e-mail: jakub.masarik@petergfk.com

Podobné nabídky práce

Lakýrník/ce - mokré lakování - 1 směna, pravidelná pracovní doba

před 4 dny Rychnov nad Kněžnou SV metal spol. s r.o.
130 - 160 Kč za hodinu

Programátor ERP aplikací - vývoj speciálního interface

aktivní nabídka Trutnov-Hradec Králové nebo Olomouc PROFI-MEN, s.r.o.
30.000 - 40.000 Kč ( i více dle zkušeností),

Vedoucí výroby (polygrafie)

před týdnem Dvůr Králové nad Labem okolí Personal Consult s.r.o.
40000 Kč za měsíc

Asistentka obchodního oddělení

před týdnem Dvůr Králové nad Labem Personal Consult s.r.o.
28000 Kč za měsíc

Lektoři zájmových kroužků pro děti, 200-400 Kč/hod., Dlouhodobá brigáda

aktivní nabídka Trutnov Martin Macek
200 - 400 Kč za hodinu

Obchodní zástupce v Automotive (Trutnov)

před 2 dny Trutnov LKQ CZ s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc

Prodejce/prodejkyně náhradních dílů (Trutnov)

před 5 dny Trutnov LKQ CZ s.r.o.
40000 - 60000 Kč za měsíc

Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Dvůr Králové

aktivní nabídka Dvůr Králové nad Labem PMU CZ, a.s
18500-20500,- Kč

Operátor CNC strojů - skvělé odměňování s ubytováním

aktivní nabídka Vrchlabí Hofmann Wizard s.r.o. Import

Číšník/servírka

před 4 dny Trutnov Personal Náchod
25000 - 35000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

PETER - GFK spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Masařík
Tel: 499310227
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace