Junior/Senior Plánovač - Oddělení výroby Ostrava

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 42000 Kč za měsíc

Značka:

U

Firma:

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Požadavky

zkušenost s plánováním výroby (platově pak oceníme začátečníka i zkušeného plánovače)
zkušenost se zpracováváním dat v excelu
angličtinu, se kterou se domluvíte napříč společností, tzn. komunikativní AJ

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou automotive společnost v Ostravě, hledáme kandidáta/ku na pozici:

Plánovač pro oddělení výroby - automotive závod

Váš tým se podílí na mezinárodních projektech.

Vašim týmem bude spíše menší parta sympaťáků v příjemném pracovním prostředí. Kolegové, kteří jsou zkušení a určitě Vás v tom nenechají.

Navíc budete mít pracovní dobu flexibilní.

A můžete na této pozici také vyrůst!

Co budete mít na starosti

- spolu s týmem budete tvořit plán výroby na jednotlivé zakázky
- kontrola materiálu - zda je zajištěn dostatek pro výrobu (práce s informačním systémem)
- příprava dokumentů k zakázkám
- reportování a informování nadřízeného o stavu zakázek ve výrobě

Nabízíme

- nadstandartní platové ohodnocení
- měsíční bonusy
- 25 dní dovolené
- firemní vzdělávání (jazykové kurzy a možnost profesního růstu)
- stabilitu mezinárodní společnosti
- obědy ve firemní kantýně
- benefit systém (lékárny, sportoviště, volný čas, atd.)

Kontaktní osoba:
Klára Minarčíková
Tel: +420 777 356 249