Finanční analytik/ička Lipovka

Aktualizováno:

7. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Lipovka

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

- SŠ či VŠ ekonomického zaměření
- komunikativní angličtina
- velmi dobrá znalost MS Excel
- orientace v účetnictví (mezinárodní standardy výhodou)
- samostatnost, analytické myšlení, komunikativnost, chuť se dále rozvíjet

Náplň práce

- zpracování finančních plánů a reportů, interních KPI
- účast na finančních uzávěrkách a auditech
- podíl na přípravě business plánu, čtvrtletního rozpočtu a měsíčního výhledu
- oceňování výroby
- SOX audit

Nabízíme

- zázemí stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost nástupu ihned
- nad rámec zajímavého platového ohodnocení společnost nabízí řadu benefitů - 13. plat, 5 týdnů dovolené, dotované obědy a nápoje, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké akcie, odborná školení, odměny za pracovní výročí a příspěvky k životním jubileím, výhodný zaměstnanecký tarif a další...

Poznámka

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte, aby společnost HR Direct s.r.o., sídlem Šámalova 1254, Mladá Boleslav 293 01 uchovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková
Mobil: 725 033 442