Kontrola kvality Moravany

Aktualizováno:

6. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Moravany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Pardubice

Firma:

Acerbis Czech s.r.o.

Požadavky

Náplň práce:

* Podílí se na kompilaci schválení vzorku pro zahájení výroby /dokončení

* Vypracování dokumentu Zpráva o neshodě související s produkčními / dokončovacími NC (neshody)

* Vypracování dokumentace a zprávy nezbytné k ověření kvality produktu

* Archivace dokumentace v systému v předpokládaném časovém rámci a zajištění její správnosti a úplnosti

Požadované dovednosti :

* Znalost předpisů ISO9001 - certifikát interního auditora

* Zkušenosti z alespoň 1 roku v podobné pozici

* Základní znalost psané a mluvené angličtiny

* Schopnost práce s technickými výkresy a měřit pomocí různých digitálních měřidel

* 7,00 -15,30 práce

* Dobrá znalost balíčku MS Office
•Spolehlivost, přesnost, dostupnost

* Schopnost pracovat v týmu

* Odolnost proti stresu

Nabízíme:

* jubilejní odměny

* měsíční prémie

* mobilní telefon

* práce v mladém, přátelském kolektivu

* možnost kariérního růstu - MANAGER KVALITY

Kontaktní osoba:
Pavlína Zavřelová
Tel: +420 773 593 558