Prodejce obkladů a dlažeb Brno

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 Kč za měsíc

Značka:

Prodejce WC BRNO

Zařazeno na pozici:

Prodejce Brno

Firma:

HAPI s.r.o.

Požadavky

Vyznáš se v obkladech či dlažbách a nelekneš se ani grafických programů? Pokud k tomu máš i obchodní talent, pořádnou vyřídilku a chceš si slušně vydělat, pojď do toho s námi! Právě hledáme interního prodejce obkladů a dlažeb v Brně!

Jak si Tě představujeme?

Obklady, dlažby i sanity máš v malíčku.
Umíš vytvářet vizualizace v grafických programech a malovat ve 3D.
Máš prokazatelné zkušenosti z oboru.
Nejen s grafickými programy, ale s PC obecně pracuješ na výbornou.
Jsi komunikativní a nebojíš se prodávat.
Máš alespoň maturitu (ale pokud jsi jo šikovný, možná přimhouříme oko).
Jsi upřímný a pracovitý.
Výhodou Ti může být angličtina a řidičák.

Náplň práce

Přímý prodej, tedy komunikace se zákazníky.
Pracovní doba od 7 do 16 hodin.

Nabízíme

Práce na HPP.
Průměrný měsíční výdělek 35 000 Kč hrubého.
Stravenky.
Sick day.
Firemní telefon a notebook.
Dostatečná doba na adaptaci.
Práce v příjemném kolektivu.

Název firmy

HAPI s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vendula Dymáčková
Tel: 702243627