Přijímací technik (Z21505)

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

okres České Budějovice

Značka:

1676181002

Firma:

Barlett & Cenbright s.r.o.

Náplň práce

Velkoobchodní prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky je českou společností založenou v roce 1992 se sídlem v Českých Budějovicích a s obchodním zastoupením v Ostravě a Praze. Společnost je držitelem certifikátu ISO-9001 a je aktivní na trzích Česka., Slovenska, Polska a Maďarska.

Přijímací technik

Pracovní náplň
* Příjem a založení reklamací od zákazníků
* Kontrola stavu reklamovaného produktu
* Kontakt se zákazníkem
* Vystavování protokolů a dobropisů k reklamacím

Požadujeme
* samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost
* znalost MS Office - uživatelská úroveň
* znalost AJ - základy
* zájem o práci, technické myšlení
* zkušenost se servisem nebo technickou podporou a znalost IS I6 výhodou
* vzdělání elektro (ÚSO, SOU) - Výhodou
* vhodné i pro absolventy

Nabízíme
* okamžitá možnost nástupu
* zaškolení do informačního systému a problematiky
* místo pracoviště Planá u Českých Budějovic
* mladý kolektiv
* penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
* dovolená 5 týdnů, Sick days 5 dnů
* Příspěvek na obědy

Kontaktní osoba:
Filip Pešek