Technik komunikačních a zabezpečovacích systémů Krnov - okres Bruntál + občasná práce mimo okres

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Krnov - okres Bruntál + občasná práce mimo okres

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

26000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• vzdělání v oboru
• praxe vítána, absolventy elektrooborů zaučíme
• dobrá znalost práce s PC
• základní znalosti programů typu „ CAD“ výhodou
• řidičské oprávnění sk. B
• předpoklady pro získání patř. § vyhl. 50, kterou zajistíme
• ochota občas pracovat i mimo okras Bruntál

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost Fitcom s.r.o.

Více informací o společnosti naleznete na www.fitcom.cz.

Náplň práce:
• projekce, instalace a servis systémů EPS, PZTS, ICT, CCTV, KSSP,…a dalších

Nabízíme

• profesní růst
• školení nových technologií
• zajímavou a různorodou práci v kolektivu odborníků
• nástupní mzda od 26.000,- Kč hrubého, po zkušební době navýšení dle dosavadní praxe a prokázaných dovedností
• benefity : stravenkový paušál 75,- Kč/den
• příspěvek na penzijní připojištění

Místo práce: Krnov - okres Bruntál + občasná práce mimo okres

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: fitcom@fitcom.cz nebo tel.: 554 625 100.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 4. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391