Zástupce vedoucího obchodního domu Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Značka:

MP 29388

Firma:

MANPOWER, s.r.o.

Požadavky

Jste zkušený manažer z retailových řetězců ?
Můžete nabídnout zkušenosti z vedení minimálně jedné pobočky obchodního řetězce - non-food - food, DIY ?
Máte dobré nápady a rozumíte chodu a ekonomice obchodní jednotky?
Česká společnost s dlouhou tradicí vlastnící obchodní dům na Vysočině hledá právě Vás?

Co byste měli znát a umět, abychom vás mohli zařadit do výběrového řízení?

Praxe z řízení obchodní jednotky srovnatelného rozsahu, znalost provozně ekonomické problematiky obchodní provozovny většího rozsahu
Zkušenosti se zbožíznalstvím a cenotvorbou zboží non-food, případně i food, vytvářením a obměnou sortimentu
Praxe v řízení týmu lidí v obchodní jednotce ideálně v oblasti větších obchodních řetězců, rozvoj, motivace a podpora týmu
Podnikatelské myšlení, multifunkčnost
Samostatnost, důvěryhodnost a čestnost
Flexibilita a odolnost vůči náročným situacím

Náplň práce

Co bude náplní vaší práce?

budete se podílet na řízení obchodního domu s převážně non-food sortimentem
budete řídit rozvojové strategické projekty i běžný provoz obchodního domu
budete spolupracovat s obchodními partnery a budete se podílet na tvorbě a nacenění sortimentu v nabídce
budete vést podřízené

Nabízíme

Co náš klient nabízí?

odpovídající finanční ohodnocení
možnost podílet se na dalším rozvoji obchodní jednotky
práci pro soukromého majitele ve stabilní firmě s dlouhou tradicí

Kontaktní osoba:
Jan Šindelář
Tel: +420 739 348 798