Operátor výroby ve strojírenství - Zlín

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

23000 - 30000 Kč za měsíc

Firma:

Manuvia a. s.

Požadavky

- Vyučení ve strojírenském či technickém oboru
- Znalost práce s měřidly
- Pracovník má na starost mechanickou práci se stroji a nářadím
- Zaslání životopisu

Náplň práce

Strojírenská firma v Napajedlech, která se zabývá výrobou broušené nástrojové oceli, hledá fyzicky zdatné, spolehlivé a samostatné kolegy do svého týmu!

Nabízíme

- Stabilní práci na HPP
- Práci na 3 směny (volné víkendy)
- Možnost přesčasů
- Prémiová složka mzdy od 24 Kč až 30 Kč/hod
- Osobní ohodnocení od mistra max 2 080 Kč ve ZD, po ZD max. 2 600 Kč
- Náborový příspěvek až 50 000Kč 2x ročně dle interních podmínek podniku
- 25 dní dovolené
- Příplatky za noční 20%, přesčas 30%, víkend 35%
- Stravenky ve výši 105,-Kč/směna (55% přispívá zaměstnavatel)
- Bonus 2500,-Kč na kartu EDENRED
- Jubilejní příspěvky
- Příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba:
Tatarková Patricie
Mobil: +420 775 867 214