Asistentka s přesahem do marketingu Praha

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

1559847170

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro rodinnou společnost pohybující se v oblasti laboratorních přístrojů se sídlem na Praze 9 obsazujeme pozici: Asistentky s přesahem do marketingu
Z 50 % budete dělat office management - podpora pro obchodní zástupce a servisní techniky, příprava dokumentace, správa kalendáře
Z 30 % budete dělat marketing - správa webu a sociálních sítí, publikace článků, zajištění propagačních materiálů, konferencí, kampaní, realizace překladů
Z 20 % budete dělat základní IT - obstarání funkčního IT vybavení, komunikace s dodavateli, práce v MS Office Suite

Náplň práce

Práce ve stabilní společnosti
Adekvátní finanční ohodnocení
Příjemný kolektiv
Super šéf
Služební notebook, telefon
Flexibilní pracovní doba
Stravenky
Nástup: možný ihned
Smlouva na rok, poté na neurčito

Nabízíme

SŠ / VŠ vzdělání
Praxe z administrativy
Min. 1-2 letá praxe z marketingu
Snaha učit se novým věcem
Samostatnost, kreativita, spolehlivost
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Dobrá znalost MS Office Suite - Word, Excel, PPT

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická
Mobil: 606 708 271
Tel: 606 708 271