Vedoucí bankovní pobočky - firemní bankéř - Zlín

Aktualizováno:

3. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Firemní bankéř Zlín

Firma:

Peopledrive

Požadavky

- úspěšná obchodní praxe v bankovním sektoru
- zkušenost s tvorbou, obhajobou a schvalováním firemních úvěrových obchodů
- manažerská zkušenost v délce aspoň 2 roky s přímou odpovědností za tým
- znalost NJ/AJ na středně pokročilé úrovni
- znalost bankovního prostředí - produktů i regulací
- VŠ / SŠ s maturitou
- schopnost budovat a rozvíjet přirozenou autoritu
- vyrovnaná orientace na výsledky a vztahy

Náplň práce

- vedení a rozvoj malé pobočky, která se věnuje péči a obchodu s klienty v segmentech SME a korporát
- přímá odpovědnost za obchodní, finanční a personální výsledky pobočky
- aktivní role při tvorbě úvěrových obchodů pro firmy - spolu/tvorba smluv, kontrola, schvalování a odpovědnost dle stanovených kompetencí
- péče o VIP klienty, akvizice nových klientů na základě vlastních kontaktů v regionu
- manažerské úkoly jak v kontextu vedení lidí, tak procesů spjatých s hladkým a bezpečným chodem pobočky
- spolutvorba koncepce depozitních a úvěrových produktů, komunikace s centrálou
- odpovědnost za dodržování procesů a pravidel, reporting

Nabízíme

- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice včetně motivující bonusové složky
- příležitost zužitkovat své zkušenosti a kontakty
- další profesní a osobností rozvoj coby manažera pobočky
- propracovaný systém vzdělávání a tréninků
- standardní balíček zaměstnaneckých benefitů

Poznámka

Datum nástupu: dle domluvy

Název firmy

Peopledrive

Kontaktní osoba:
Lucie Kozáková
Tel: 604 873 063