Balení nízkokalorických sladidel 125 Kč/h + stravenka zdarma Krupka

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Krupka

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

125 Kč za hodinu

Firma:

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Požadavky

– POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ podmínkou
– plnoletost
– spolehlivost

Náplň práce

Hledáme brigádníky na počítání a balení nízkokalorických sladidel.

Uchazeč by měl být flexibilní - jedná se o směny pondělí až pátek (dle potřeby firmy).

K dispozici jsou 8h i 12h směny dle požadavku z firmy, je možnost volby.

Nabízíme

– za každou odpracovanou směnu dostane brigádník stravenku v hodnotě 70 Kč, která (je plně hrazena zaměstnavatelem)

Kontaktní osoba:
Asistentka kanceláře
Mobil: 603 592 381
Tel: 475 220 615