Lesní dělník v těžební činnosti Závod lesní techniky - středisko Loučovice

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Závod lesní techniky - středisko Loučovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

TČ Loučovice

Zařazeno na pozici:

Dělník Český Krumlov

Firma:

Lesy České republiky, s.p.

Požadavky

• kvalifikace - dřevorubecký kurz;
• absolvování učebního oboru lesní mechanizátor výhodou;
• zdravotní způsobilost;
• řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič;
• osobnostní předpoklady: komunikativnost, samostatnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, ochota ke spolupráci.

Náplň práce

• těžba motorovou pilou.

Nabízíme

• odpovídající finanční ohodnocení, roční odměny;
• systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené);
• vlastní JMP (včetně vybavení) - výplata náhrad.

Poznámka

Přihlášku a podklady zasílejte elektronicky na lenka.volakova@lesycr.cz do 31. 5. 2021.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit, a to bez udání důvodu.

Kontaktní osoba:
Lenka Voláková