Referentka Říčany

Aktualizováno:

3. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Říčany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

24000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Praha-východ

Firma:

PARTNER 4 JOB s.r.o.

Požadavky


* Pečlivost, spolehlivost

* Zodpovědnost, samostatnost

* Uživatelská znalost MS Office

Náplň práce

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta - obchodní společnost s dlouholetou tradicí, jedničku ve svém oboru, spolehlivou uchazečku na pozici:

REFERENTKA

Náplň práce:

* Zadávání dat / kódů / cen / popisu produktů do interního sytému

* Pravidelná aktualizace dat

* Komunikace s dodavateli

Nabízíme


* Pevná pracovní doba od 7.30 - 16.00 hod.

* Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou

* 25 dní dovolené, stravenky, penzijní pojištění, sleva na produkty, vzdělávání

* Velice přátelský, milý kolektiv

* Nástup možný ihned / dohodou

Platové ohodnocení: 24.000 Kč

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

Poznámka

Odpovědí na tento inzerát uděluji souhlas společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., IČO 026 14 235, zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 221367, zastoupenou paní Janou Lžičařovou, jednatelkou společnosti (dále jen „Správci“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb. o šíření obchodních sdělení zpracovával osobní údaje obsažené v mém životopise i v případných dalších osobních materiálech (dále je „Osobní údaje“). Dále uděluji souhlas s poskytnutím mých Osobních údajů třetím stranám, tj. právnickým osobám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby, za předpokladu, že o takovém kroku budu Správcem telefonicky, elektronickou poštou nebo osobně informován a potvrdím touto cestou svůj souhlas v každém jednotlivém případě. Souhlasím, aby mé Osobní údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k navázání nového pracovního poměru. Souhlasím, aby i poté byly mé Osobní údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu Správce. Beru na vědomí, že mohu od Správce požadovat přístup k mým Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, rovněž mohu uplatnit právo na přenositelnost údajů. Beru na vědomí, že mohu kdykoli tento svůj souhlas odvolat a požádat o vyjmutí svých Osobních údajů ze systému, případně archivu Správce a skartování, případně navrácení veškerých písemných osobních materiálů. Beru na vědomí, že údaje nejsem povinen poskytnout.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

PARTNER 4 JOB s.r.o.

Kontaktní osoba:
Linda Mařincová
Mobil: +420 602 403 276
Tel: +420 602 403 276
E-mail: zaslat e-mail s životopisem


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace