Operátor výroby, vysoká mzda, nástup ihned! Brno

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

137 - 166 Kč za hodinu

Firma:

Personal Consulting s.r.o.

Požadavky

Požadujeme spolehlivost, dobrá fyzická kondice, vhodné pro muže.

Náplň práce

Chystání pryžové hmoty k tepelné úpravě. Kontrola kvality a odebírání vyrobených kusů z linky, přesun vyrobeného materiálu na chlazení.

Nabízíme

Nabízíme volné místo v automobilovém průmyslu. Nabízíme pravidelný příjem, 8hod. směny (ranní, odpolední, noční), volné víkendy, pracovní oděv a obuv a jeho čištění, pracoviště Brno-Černovické Terasy, klimatizované prostředí.

Poznámka

Volejte Po-Pá 9:00-16:00 hod.

Kontaktní osoba:
Jitka Macků
Tel: 777 432 808