Connectivity Officer - finanční trhy, od 55 000 CZK Praha

Aktualizováno:

24. 7. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

55000 - 60000 Kč za měsíc

Firma:

DISPONERO s.r.o.

Požadavky

Hledáme posilu do týmu Connectivity v mezinárodní společnosti zabývající se zpracováním cenných papírů.

komunikativní angličtina (denní komunikace v AJ, mezinárodní zákazníci),
zkušenosti či zájem o finanční trhy a bankovnictví,
základní orientace v IT oblasti nebo zájem učit se,
zkušenosti se zpracování SWIFT zpráv velkou výhodou,
dobrá znalost práce na PC a MS Office.

Náplň práce

- podpora B2B zákazníků v oblasti připojení médií – implementace, údržba,
- hledání technických problémů,
- podpora zpracování SWIFT zpráv,
- školení uživatelů v oblasti konektivity,
- spolupráce s bankami, externími partnery, makléři.

Nabízíme

- mzda od 55 000 Kč,
- stravenkový paušál, 25 dní dovolené,
- nástup možný od června 2021,
- příjemné moderní pracovní prostředí, mezinárodní tým,
- prostor pro osobní iniciativu a nápady na zlepščení.

Kontaktní osoba:
Denisa Nováková
Mobil: 603848465