Recepční ubytovny Žatec

Aktualizováno:

16. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Žatec

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

14000 - 14300 Kč

Značka:

21461360775

Firma:

BRYVECASTA s.r.o.

Náplň práce

místo výkonu práce: Pražská 2768 Žatec
požadujeme výpis z rejstříku trestů, uživatelská znalost práce na PC, základy administrativy, účtováníí platby v hotovosti . Nepřetržitý provoz ve 12-ti hodinových směnách
vhodné pro OZP
kontakt:tel.: 734240502, e-mail: personalista@bryvecasta.cz, osobně na adrese po předchozí dohodě

Podobné nabídky práce

Vedoucí prodeje náhradních dílů (ideálně s němčinou)

aktivní nabídka Žatec Bénéficielle - Ústí nad Labem
35000 - 55000 Kč za měsíc

Obchodní zástupce pro Podbořany a okolí

aktivní nabídka Podbořany Fair Credit Czech, s.r.o.

Operátor nabíjecího vozu (z43324)

před týdnem Louny Barlett & Cenbright s.r.o.

Recepční

před 3 dny Jičín Lázně Bělohrad a.s.

Recepční v kempu

včera Doksy Family kemp, s.r.o.
18000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Recepční s ŘP skupiny B

před týdnem Praha JOBSTART s.r.o.

Recepční / Team assistant

včera Praha Lidé a Příležitosti s.r.o.
30000 Kč za měsíc

Recepční / náborář

před týdnem Plzeň Triangle Recruitment CZ s.r.o.
20000 - 30000 Kč za měsíc

Recepční - Administrativní pracovník / pracovnice

včera Ve Dvoře 3, 503 03 Holohlavy - okres Hradec Králov JOBSYSTEM s.r.o.
25000 - 30000 Kč za měsíc

Recepční 2-3 měsíce, HPP, Sulice 27-28 tis., nástup ihned

před týdnem Sulice Axial Personnel Agency, s.r.o.
27000 - 28000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

BRYVECASTA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jaroslav Jelínek
Tel: 734240502
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace