Muži/ Ženy do výroby -od 24.350,-Kč Uherské Hradiště

Aktualizováno:

6. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Uherské Hradiště

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24350 - 25000 Kč za měsíc

Firma:

Personal fabric - agentura práce a.s.

Požadavky

- Manuální zručnost
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Jednoduché plánky - schopnost dle plánku sestavit výrobek
- Ochota učit se

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, výrobce nabíjecích stanic pro elektromobily přijmeme pracovníky do výroby.

- Vhodné především pro muže

Náplň práce :
- Montáž plechových skříní pro nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrorozvodny
- Práce s ručním nářadím (např. elektrický šroubovák...)
- Denní směny - ranní / odpolední
- Práce v hale, v klidném prostředí

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání, pracovní smlouva na plný úvazek
- od 24.350,-Kč
- 25 dní dovolené
- Možnost týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury

Poznámka

V současné situaci stále nabíráme. Za zvýšených hygienických opatření probíhají pohovory i nástupy nových pracovníků do všech regionů ČR. Během pracovní doby jsou dodržována bezpečnostní opatření proti nákaze nového typu koronaviru SARS-CoV-2.

Kontaktní osoba:
Renata Franková
Mobil: +420 606780380
Tel: 800880810