Obchodní zástupce pro Čechy region Čechy

Aktualizováno:

29. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

region Čechy

Typ pracovního vztahu:

Kontrakt

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Karlovy Vary

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• VŠ vzdělání - veterinární a farmaceutické výhodou, případně zemědělský, přírodovědný směr
• praxe v prodeji B2B - výhodou
• prozákaznický a obchodně orientovaný přístup
• vysoká míra samostatnosti
• komunikativnost, velmi dobrý ústní a psaný projev
• řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat
• zájem o zvířata a péči o jejich zdraví
• aktivní přístup, velmi dobé organizační schopnosti

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost WERFFT, spol. s r.o., dovozce veterinárních léčiv a přípravků.

Náplň práce:
• péče a rozvoj stávajícího portfolia zákazníků z řad veterinárních lékařů
• vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí
• návštěvy specializovaných pracovišť, vedení obchodních schůzek
• tvorba obchodních nabídek
• prezentace produktů na společenských a prodejních akcích

Nabízíme

• formu spolupráce dlouhodobé smlouvy s OSVČ
• zázemí stabilní české firmy s pohodovým kolektivem a individuálním přístupem
• prostor pro vlastní ralizaci v dynamickém prostředí
• zaučení
• zajímavé finanční ohodnocení vázané na počet schůzek a výsledky prodeje
• maximální flexibilitu pracovní doby
• pracovní vybavení odpovídající náročné pozici (služební automobil, telefon, IT vybavení)
• důkladné zaškolení a mentoring

Místo práce: region Čechy - Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Středočeský kraj a Praha

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 29.5. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391